Psot.pl

Przeyjmy to razem

Witaj ~GociuZaloguj/Zarejestruj

Witamy ci ~Gociu! Jeeli jeste u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam ci do Rejestracji! Jeeli zapomniae hasa, Przypomnij je!

Ostatnie piętro, drzwi po lewej / Dernier ...dodany: 11/11/2011

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
11/11/2011
Wywietle:
2343
Komentarzy:
0
Opis: (krtkie streszczenie fabuy filmu):

Komornik François (Hippolyte Girardot) rozpoczyna kolejny dzień pracy. Tym razem ma dostarczyć nakaz eksmisji mieszkańcom apartamentu na dwunastym piętrze wieżowca. Nieoczekiwanie mężczyzna zostaje wzięty za zakładnika przez młodego dilera Salema Atelhadj (Aymen Saidi). Chłopak mieszka ze swoim ojcem Algierczykiem, który przygląda się całemu zdarzeniu. Wkrótce relacje między trzema mężczyznami zaczynają kształtować się w zaskakujący sposób. Zanim policja i oddziały antyterrorystyczne otoczą budynek, w mieszkaniu dochodzi do nietypowego zwrotu akcji.


Ostatnie piętro, drzwi po lewej / Dernier ...dodany: 11/11/2011

KomentarzeOpinie uytkownikw

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentowa, moe Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Uytkownikw:18273 Online:9 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmw w bazie:7457 Odcinkw Seriali:19816

    Uwaga, aden z materiaw wideo nie jest hostowany na serwerze Psot.pl. Serwis udostpnia tylko i wycznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiaw na serwisach hostujcych np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne naley wnoi do administratorw serwisw udostpniajcyh materiay. Serwis Psot.pl nie odpowiada za materiay umieszczone przez uytkownikw oraz ich komentarze.