Psot.pl

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Czarodziejki / Charmed (1998-2006)Seriale Psot.pl

Serial opowiada o trzech siostrach Halliwell, które odziedziczyły po zmarłej babci piękny, stary, wiktoriański dom w San Francisco. W domu tym spędziły dzieciństwo, nad którym zaciążyło odejście ojca. Siostry zawsze się różniły, miały inne podejście do życia i mieszkały w różnych miejscach. Najstarsza Prue zdecydowanie zdążała do zrobienia kariery i osiągnięcia sukcesu, w przeciwieństwie do najmłodszej Phoebe, która zawsze była niezależna i ekscentryczna. Piper, środkowa siostra, była najbardziej z nich zwyczjna i kreatywna. Uważała, że przez życie najlepiej iść z humorem i częto pełniła rolę mediatora między siostrami. Spadek zmusił je do zamieszkania razem. Po wprowadzeniu się do domu znalazły na strychu Księgę Mroku i dzięki niej dowiedziały się, że ich przodkinie były czarownicami a każda z nich odziedziczyła inną moc: Prue potrafi przesuwać przedmioty, Piper zatrzymać czas a Phoebe ma wizje przyszłości. Zgodnie z przepowiednią powinny wykorzystywać swoją moc do czynienia dobra, do ochrony słabszych i do walki z siłami ciemności, które mogą przyjmować ludzką postać. Nie mogą wykorzystywać mocy do osiągania własnych korzyści. We trzy stanowią jedność i są nie do pokonania a ich moc wzrasta z każdym dniem. Dzięki Księdze Mroku wiedzą z jakimi demonami walczą i jak mogą je pokonać. Po odkryciu swoich zdolności siostry muszą nauczyć się żyć jako czarownice (zachowując to w sekrecie), muszą nauczyć się przestrzegać pewnych reguł a także liczyć się z konsekwencjami jeśli je złamią.

KategorieFilmy / Seriale

Użytkowników:18220 Online:21 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze Psot.pl. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis Psot.pl nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.