Psot.pl

Przeyjmy to razem

Witaj ~GociuZaloguj/Zarejestruj

Witamy ci ~Gociu! Jeeli jeste u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam ci do Rejestracji! Jeeli zapomniae hasa, Przypomnij je!

Michael Jackson / Niezwykłe życie (2009)dodany: 30/06/2011

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
30/06/2011
Wywietle:
2539
Komentarzy:
0
Opis: (krtkie streszczenie fabuy filmu):

Geniusz. Legenda. Enigma. To tylko kilka superlatyw używanych, by opisać człowieka określanego mianem ''Króla Popu''. Począwszy od występów w wieku czterech lat w swoim domu rodzinnym aż po status jednego z najsławniejszych ludzi na ziemi, Michael Jackson spędził niemal całe życie na widoku publicznym. ''Michael Jackson: Niezwykłe życie'' wnika za kulisy, aby zbadać, co zrobił ten chłopiec pełen muzycznej pasji, że zdominował światowe listy przebojów na ponad 30 lat.Niniejszy film dokumentalny, pełen wywiadów, zabierze Ciebie tam, gdzie kamery nigdy wcześniej nie dotarły i pokaże tego człowieka bez osłonek. - Kompletna i nie autoryzowana biografia Michaela Jacksona - Ponad 40 minut wnikliwych wywiadów - Eksluzywne i nigdy dotąd nie publikowane materiały filmowe


Michael Jackson / Niezwykłe życie (2009)dodany: 30/06/2011

KomentarzeOpinie uytkownikw

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentowa, moe Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Uytkownikw:18274 Online:13 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmw w bazie:7457 Odcinkw Seriali:19816

    Uwaga, aden z materiaw wideo nie jest hostowany na serwerze Psot.pl. Serwis udostpnia tylko i wycznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiaw na serwisach hostujcych np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne naley wnoi do administratorw serwisw udostpniajcyh materiay. Serwis Psot.pl nie odpowiada za materiay umieszczone przez uytkownikw oraz ich komentarze.