Psot.pl

Przeyjmy to razem

Witaj ~GociuZaloguj/Zarejestruj

Witamy ci ~Gociu! Jeeli jeste u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam ci do Rejestracji! Jeeli zapomniae hasa, Przypomnij je!

Głupia i głupsza - Blonde and Blonder (20...dodany: 03/05/2010

Gatunek:
Komedie
Data Dodania:
03/05/2010
Wywietle:
2424
Komentarzy:
1
Opis: (krtkie streszczenie fabuy filmu):

Dwie piękne blondynki quot; Dee Twiddle i Dawn St. Dom są najlepszymi przyjaciółkami. Pewnego dnia przypadkowo stają się świadkami porachunków mafijnych. Na domiar złego bandyci sądzą, iż dziewczyny są najlepszym na świecie duetem płatnych morderców. Szybko więc decydują, by zlecić im niebezpieczne zadanie usunięcia szefa chińskiej mafii quot; Wonga. Blondynki zachęcone ogromną sumą pieniędzy i niewinnie brzmiącym określeniem quot;zająć sięquot; podejmują się zadania. Czy jednak podołają mu, gdy okaże się, że ściga je nie tylko mafia, ale też agenci federalni?


Głupia i głupsza - Blonde and Blonder (20...dodany: 03/05/2010

KomentarzeOpinie uytkownikw

  • lunaidoda: jakie fajne po prostu odjazd (2011-05-08 o godz. 18:54:29)

KategorieFilmy / Seriale

Uytkownikw:18256 Online:17 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmw w bazie:7457 Odcinkw Seriali:19816

Uwaga, aden z materiaw wideo nie jest hostowany na serwerze Psot.pl. Serwis udostpnia tylko i wycznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiaw na serwisach hostujcych np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne naley wnoi do administratorw serwisw udostpniajcyh materiay. Serwis Psot.pl nie odpowiada za materiay umieszczone przez uytkownikw oraz ich komentarze.