Psot.pl

Przeyjmy to razem

Witaj ~GociuZaloguj/Zarejestruj

Witamy ci ~Gociu! Jeeli jeste u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam ci do Rejestracji! Jeeli zapomniae hasa, Przypomnij je!

W zasięgu strzału / Liberty Stands Still (...dodany: 20/04/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
20/04/2010
Wywietle:
2543
Komentarzy:
0
Opis: (krtkie streszczenie fabuy filmu):

Liberty Wallace wraz z mężem prowadzi jedną z największych firm produkujących broń przeznaczoną do komercyjnego użytku. Mimo ogromnej fortuny kobieta nie jest zadowolona ze swego życia. Wdaje się w romans z przystojnym aktorem, zażywa narkotyki kupowane od lokalnego dealera. Nudne i puste życie zmieni się jednak pewnego dnia za sprawą tajemniczego telefonu. Nieznajoma osoba okazuje się być snajperem, który widzi z oddali każdy krok Liberty. Od tej pory kobieta, przykuta kajdankami do straganu, musi wziąć udział w grze, w której zasady dyktuje tajemniczy snajper...


W zasięgu strzału / Liberty Stands Still (...dodany: 20/04/2010

KomentarzeOpinie uytkownikw

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentowa, moe Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Uytkownikw:18293 Online:5 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmw w bazie:7457 Odcinkw Seriali:19816

    Uwaga, aden z materiaw wideo nie jest hostowany na serwerze Psot.pl. Serwis udostpnia tylko i wycznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiaw na serwisach hostujcych np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne naley wnoi do administratorw serwisw udostpniajcyh materiay. Serwis Psot.pl nie odpowiada za materiay umieszczone przez uytkownikw oraz ich komentarze.