Psot.pl

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Wiem kto mnie zabiłdodany: 01/04/2010

Gatunek:
Dramaty
Data Dodania:
01/04/2010
Wyświetleń:
2337
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Aubrey zostaje porwana I okaleczona przez sadystycznego seryjnego mordercę. Pomimo utraty ręki, nogi i mnóstwa krwi, udaje jej się uciec. Dziewczyna, która odzyskuje przytomność w szpitalu twierdzi, że nie nazywa się Aubrey tylko Dakota – jej wygląd jest identyczny, ale zachowanie zupełnie różni się od usposobienia Aubrey. Dakocie nie udaje się przekonać nikogo, że nie jest Aubrey i desperacko, na przekór wszystkim problemom, stara się ocalić życie Aubrey i swoje.


Wiem kto mnie zabiłdodany: 01/04/2010

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:72 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze Psot.pl. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis Psot.pl nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.